Zanim odpowiem jak dodawać wpis odpowiedzmy sobie na pytanie poco dodawać wpisy do katalogu lub na grupy dyskusyjne lub fora.

Pierwszy powód to, zamieścić treść którą mamy do przekazania, którą chcemy nakłonić czytelnika do zapoznania się z treścią naszej prywatnej strony.

A wiec musimy umieścić wartościowa treść z linkiem do naszej strony.

Jeśli mamy słabą domene, nową stronę która nie generuje nam ruchu umieszczamy fragmenty treści w takich miejscach korzystając z siły seo lub popularności którą ma ten czy inny katalog.

Dzięki czemu zyskujemy czytelnika jak i wartościowy link który pomoże nam w wy pozycjonowaniu naszej strony

A więc jak dodać wpis do katalogu.

  •  Wpis musi być umieszczony w kategorii odpowiadającej tematyce wpisu.
  • Treść wpisu musi być wartościowa obszerna aby zaciekawić czytelnika i skłonić go aby został tu dłużej. Nasz katalog daje ci możliwość dodania grafiki materiału wideo z Youtube i nie ograniczonej ilości znaków w tekście jak to wykorzystasz zależy tylko od Ciebie.
  • Pamiętaj im dłużej przytrzymasz czytelnika na stronie odsyłającej do twojej witryny tym link na niej zawarty ma większą wartość. Wpis musi być unikalny. Nie duplikuj identycznej treści na rożnych stronach zmniejszasz w ten sposób silę linków, wartość seo twojej strony jak i katalogu z którego korzystasz
  • Linki w treści artykułu są bardzo ważnym elementem pozycjonowania twojej strony. Nie wprowadziliśmy żadnych ograniczeń liczymy na twój zdrowy rozsadek. Nie umieszczaj zbyt dużo linków do twojej strony bo zmniejszasz ich wartość lepiej dodać 2 linki silne niż nasycić tekst wieloma linkami które konkurują względem siebie. Wybierz frazę którą pozycjonujesz i skieruj za jej pomocą odbiorce na swoją stronę.
  • W treści wpisu korzystaj z akapitów nagłówków H1 ,H2 itp.

    Korzystaj z wypunktowania treści dzięki czemu tekst będzie lżejszy dla oka czytelnika jak i czytelniejszy dla robotów indeksujących

 

 

Dodanie wpisu do  katalogu jest bardzo proste.

1 załóż konto w katalogu

2 wybierz stosowną kategorie.

3 napisz swój artykuł korzystając z edytora tekstu podobnego do tych które znasz z programów biurowych.